Моторне мастило Bardahl XTRA 5W-30 C3 5 л (34103)
Bardahl XTRA 5W-30 C3 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bardahl XTRA 5W-30 C3 5 л
Усі ціни 8 →Олива моторна синтетична BARDAHL XTRA SN C3 5W-30 (34103), 5л 34103 | 1 788 грн. |
Моторна олива BARDAHL XTRA 5W30 5л (34103) 34103 | 1 521 грн. |
BARDAHL Моторна олива BARDAHL XTRA 5W30 5л (34103) 34103 | 1 521 грн. |
BARDAHL 34103 | 1 761 грн. |
Масло моторне синтетичне 5л 5w-30 xtra BARDAHL, 34103 | 2 191 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Bardahl XTRA 5W-30 C3
Ціни на Bardahl XTRA 5W-30 C3 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTRA 5W-30 C3 1 л | від 332 грн. | 7 пропозицій | ||
Bardahl XTRA 5W-30 C3 5 л | від 1 521 грн. | 8 пропозицій | ||
Bardahl XTRA 5W-30 C3 20 л | від 5 020 грн. | 4 пропозиції |