Літня шина Barum Vanis 2 215/65 R16C 109T
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Barum Vanis 2 215/65 R16C 109T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Vanis 2 215/65 R16C 109T
Усі ціни 7 →Barum Vanis 2 215/65 R16C 109/107T | 3 127 грн. |
Barum Vanis 2 215/65 R16C 109/107T | 3 122 грн. |
Barum Vanis 2 215/65 R16C 109/107T | 4 500 грн. |
BARUM Vanis 2 215/65R16C 109/107T | 4 144 грн. |
Barum Vanis 2 215/65 R16C 109/107T | 3 250 грн. |
BARUM Vanis 2 215/65R16C 109/107T | 4 410 грн. |
BARUM Vanis 2 215/65R16C 109/107T | 4 429 грн. |
Відеоогляди
Модификації Barum Vanis 2 215/65 R16C 109T
Ціни на Barum Vanis 2 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Barum Vanis 2 215/65 R16C 104T | від 4 122 грн. | 1 пропозиція | ||
Barum Vanis 2 215/65 R16C 107T | від 3 096 грн. | 1 пропозиція | ||
Barum Vanis 2 215/65 R16C 109R | від 4 029 грн. | 2 пропозиції | ||
Barum Vanis 2 215/65 R16C 109T | від 3 122 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →