Літня шина Sava Trenta 2 215/65 R16C 109T
Відео 1Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Sava Trenta 2 215/65 R16C 109T 215/65 R16 106 T 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Trenta 2 215/65 R16C 109T
Усі ціни 20 →Sava Trenta 2 (215/65R16C 109T) | 4 195 грн. |
SAVA Літня шина SAVA Trenta 2 215/65R16C 109/107T | 4 144 грн. |
Літня шина SAVA Trenta 2 215/65R16C 109/107T | 4 140 грн. |
Sava Trenta 2 215/65 R16 109/107T | 4 490 грн. |
Sava Trenta 2 215/65 R16C 109/107T 83553 | 4 445 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sava Trenta 2 215/65 R16C 109T
Ціни на Sava Trenta 2 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Sava Trenta 2 215/65 R16C 106T | від 4 244 грн. | 8 пропозицій | ||
Sava Trenta 2 215/65 R16C 109T | від 4 140 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →