Тримач / підставка BASEUS Cube Gravity Vehicle Mounted
Відео 2Фото 32 |
BASEUS Cube Gravity Vehicle Mounted |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Cube Gravity Vehicle Mounted
Усі ціни 7 →Тримач для телефону Baseus в машину SUYL-FK01 | 270 грн. |
Baseus Cube Gravity Vehicle-Mounted Holder Black (SUYL-FK01) | 289 грн. |
Держатель автомобильный Baseus Cube Gravity Vehicle-Mounted Holder Black ( | 219 грн. |
Кріплення для мобільного телефону Baseus Cube Gravity Vehicle-Mounted Blac | 292 грн. |
Автотримач Baseus Cube Gravity Vehicle-mounted Holder Black (SUYL-FK01) SU | 229 грн. |
Автомобільне кріплення для смартфона 4.7-6.5" Cube Gravity (На решітку) Ba | 294 грн. |
Baseus Cube Gravity Vehicle-Mounted Holder Black (SUYL-FK01) 2000001151266 | 299 грн. |
Різні аксесуари для мобільних телефонів приносять китайській компанії BASEUS левову частку виручки. Спеціально для зручного використання смартфона в машині буде доречний власник SUYL-FK01.
Гравітаційна фіксація
Модель передбачає гравітаційну фіксацію смартфона з діагоналлю екрана від 4,6 до 6,6 дюймів. Утримувачі цього типу охоплюють телефон з боків і знизу, при цьому нижня опора опускається під вагою гаджета, разом з тим, що бічні губки сходяться і стискають апарат з боків. Для вилучення смартфона з пазів власника досить трохи підняти девайс вгору.
Якість матеріалів та збирання
Стильна і презентабельна зовнішність BASEUS SUYL-FK01 обумовлюється високою якістю матеріалів і належним складанням аксесуарів. Виготовляється фіксатор з авіаційного алюмінієвого сплаву та витривалого пластику. Проте при їзді «порожняком» нерівними дорогами (тобто без встановленого смартфона) елементи конструкції автотримача злегка деренчать.
Потужна прищіпка
У салоні машини тримач кріпиться за допомогою потужної прищіпки на дефлектори системи повітроводу. Подібне розміщення не захаращує водієві огляд на дорогу, а також залишає вільний доступ до екрану та портів мобільного телефону. Поворотний шарнір дозволяє вибирати найбільш підходящий варіант кута нахилу смартфона. «Вусики» прищіпки можуть регулюватися залежно від товщини ламелей повітроводу, що забезпечує хорошу пристосованість власника для автомобілів різних марок та моделей.