Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   BASEUS

Тримач / авто зарядка BASEUS Small Ears Series Magnetic

Фото - Тримач / авто зарядка BASEUS Small Ears Series Magnetic
Фото 24
BASEUS Small Ears Series Magnetic
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
клейка поверхня
Кріплення гаджета
магніт
Допустима діагональ
5 "
Матеріал корпуса
метал
Розмір
40x42x42 мм
Вага
44 г
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2022
Маркування виробника
SUER-B01

SUER-B0R

SUER-B0S

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.

Купити BASEUS Small Ears Series Magnetic

Усі ціни 29 →

Автотримач Baseus Small Ears Series scotch-magnetic Black (SUER-B01)

Pocketstore.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
312 грн.

Baseus Small Ears Series Magnetic Bracket (Vertical type) Black (SUER-B01)

Тримач магнітний Baseus Small Ears Series Magnetic Bracket (Vertical type) Black (SUER-B01)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
389 грн.

Кріплення для мобільного телефону Baseus Small Ears Series Magnetic Bracket (Vertical type) чорне 47950

Зручне та функціональне рішення для закріплення вашого гаджету в автомобілі. Дозволяє завжди залишатись на зв'язку, не відвол... щеікаючись від руху. Виготовлений із міцного матеріалу, що гаратнує надійність та довгий строк експлуатації виробу.
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
319 грн.

Автотримач Baseus Small Ears Series Magnetic Suction Bracket Flat Type чорний/сірий SUER-C

КібернетикиЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
249 грн.

Автомобільний тримач холдер Baseus Small Ears Series Magnetic Bracket SUER-B01 Black

Маркетплейс: MAUDAU  Vogmarket З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
349 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на BASEUS Small Ears Series Magnetic

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна