BASEUS Tank Gravity Car Mount
BASEUS Tank Gravity Car Mount |
Colour | | Purpose | car | Holder mount | suction cup | Gadget mount | gravitational fixation | Material | metal | Added to E-Catalog | august 2022 | P/N | SUYL-TK01
SUYL-TK09
SUYL-TK0S
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog BASEUS 2024 - new products, best sales and most actual models BASEUS.
|
| Тримач і док-станція Baseus Car Holder Tank Gravity Black (SUYL-TK01)Виробник: Baseus / Сумісність: універсальний, Apple / Тип: автомобільний / Особливості: автодержатель Stylus.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Report | | 516 ₴ | | |
|
| Держатель и док-станция Baseus Car Holder Tank Gravity Black (SUYL-TK01)Производитель: Baseus / Совместимость: универсальный, Apple / Тип: автомобильный / Особенности: автодержатель Цифра7 year with us (Kyiv) Report | | 511 ₴ | | |
|
| Baseus Tank Gravity Silver (SUYL-TK01)Автотримач с автозатисканням Baseus Tank Gravity Silver (SUYL-TK01) AKS.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: 12 month Report | | 609 ₴ | | |
|
| Держатель автомобильный Baseus Tank Gravity Black (SUYL-TK01) SUYL-TK01Держатель автомобильный Baseus Tank Gravity Black (SUYL-TK01) Comtrading.ua4 year with us (Kyiv) Report | | 430 ₴ | | |
|
| Кріплення для мобільного телефону Baseus Tank Gravity Car Mount Holder witАвтомобільний тримач від компанії Baseus. Дозволить зручно розміщувати смартфон у салоні авто для використання як навігатора... moreчи плеєра. Одна частина тримача являє собою затискач, на який кріпиться смартфон. Інша сторона тримача встановлюється на лобове скло або приладову панель. Підходить для смартфонів від 65 мм до 85 мм і товщиною не більше 1 см. Кріплення автоматично захоплює смартфон при його встановленні. Дизайн тримача простий, виконаний у темному кольорі, тому підійде до вигляду салону авто та дизайну смартфона. Ktc.ua5 year with us (Rivne) Warranty: 12 month manufacturer Report | | 499 ₴ | | |
Video reviews
Держатель BASEUS Tank gravity car.
3 March 20219 533 view
Гравитационный держатель телефона на вакуумной присоске в авто Baseus Tank Gravity Base (SUYL-TK01)
24 September 20202 519 view
BASEUS Tank Gravity Car Mount price graph