Масажна подушка Bass Polska BH 12820
Фото 3 |
Bass Polska BH 12820 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bass Polska BH 12820
Усі ціни 7 →Подушка-масажер шиацу, коричневий Bass Polska BH 12820-C | 800 грн. |
Масажна подушка для шиї та тіла Shiatsu Bass Polska BH 12820-C | 800 грн. |
Масажна подушка для шиї та тіла Shiatsu Bass Polska BH 12820-B | 800 грн. |
Масажна подушка для шиї та тіла Shiatsu Bass Polska BH 12820-C | 810 грн. |
Подушка-масажер шиацу (чорний) Bass Polska BH 12820-B | 800 грн. |
Масажна подушка для шиї та тіла Shiatsu Bass Polska BH 12820-B | 800 грн. |
Масажна подушка для шиї та тіла Shiatsu Bass Polska BH 12820-B | 810 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →