Масажер для ніг Beurer FM 39
Beurer FM 39 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer FM 39
Усі ціни 19 →Массажер для ног Beurer FM 39 | 2 549 грн. |
Масажер для ніг Beurer FM 39 | 3 349 грн. |
Массажер Beurer для ног, от сети , шиацу, подогрев, вес - 1,47кг, серый fm | 3 347 грн. |
Масажер Beurer Масажер Beurer для ніг, від мережі, вага-1.47кг, масаж шиац | 3 217 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →