Масажна накидка Beurer MG 295
Відео 3 |
Beurer MG 295 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer MG 295
Усі ціни 25 →Массажная накидка на кресло Beurer MG 295 Black | 10 899 грн. |
Масажер Beurer MG 295 Black | 21 849 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 295 MG295 | 21 849 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 295 | 21 849 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 295 | 21 849 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості масажера для тіла Beurer MG 295:
- Вішалка
- Вибір масажної зони
- Автоматичне відключення через 15 хвилин
РекомендуємоПорівняти в таблиці →