Дриль-шурупокрут Bass Polska BP-5810 (5810)
Фото 5 |
Bass Polska BP-5810 |
|
Модель BP-5810 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bass Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bass Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bass Polska BP-5810
Усі ціни 7 →Акумуляторна дриль-шуруповерт 24 В, без акумулятора Bass Polska 5810 | 999 грн. |
Акумуляторна дриль-шуруповерт 24 В, без акумулятора Bass Polska 5810 | 999 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bass Polska BP-5810 | 920 грн. |
Акумуляторна дриль-шуруповерт Bass Polska BP-5810 | 920 грн. |
Акумуляторна дриль-шуруповерт Bass Polska BP-5810 Без АКБ та ЗП | 920 грн. |
Акумуляторна дриль-шуруповерт 24 В, без акумулятора Bass Polska 5810 | 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →