Блок живлення be quiet! Dark Power Pro 13 BN332
Відео 12Фото 7 |
be quiet! Dark Power Pro 13 BN332 1300 Вт1600 Вт |
|
Цифрове управління з топологією «Full Bridge + LLC + SR + DC/DC», забезпечує високу стабільність напруги, 135-мм вентилятор Silent Wings на гідродинамічному підшипнику. 10-річна гарантія виробника.
Перемикач «Overclocking Key» дозволяє об'єднати шість незалежних ліній +12 В в одну надпотужну. Пристрій виконаний в алюмінієвому корпусі завдовжки 200 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Dark Power Pro 13 BN332
Усі ціни 7 →Be Quiet! Dark Power Pro 13 1600W (BN332) BN332 | 19 669 грн. |
Блок живлення be quiet! Dark Power Pro 13 ATX 3.0 1600W (BN332) | 20 131 грн. |
be quiet! Dark Power Pro 13 ATX 3.0 1600W (BN332) | 20 131 грн. |
Блок питания Be Quiet! Dark Power Pro 13 1600W (BN332) | 19 672 грн. |
Блок живлення Be Quiet! Dark Power PRO 13 1600W (BN332) | 19 669 грн. |
Блок живлення be quiet! Dark Power PRO 13 1600W (BN332) | 20 849 грн. |
Блок живлення be quiet! Dark Power Pro 13 1600W (BN332) | 19 666 грн. |
Відеоогляди
Модификації be quiet! Dark Power Pro 13
Ціни на be quiet! Dark Power Pro 13 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Dark Power Pro 13 BN331 | від 17 677 грн. | 5 пропозицій | ||
be quiet! Dark Power Pro 13 BN332 | від 19 666 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →