Блок живлення be quiet! Straight Power 11 Platinum BN308
Відео 10Фото 6 |
be quiet! Straight Power 11 Platinum BN308 |
|
Напрочуд тихий і потужний комп'ютерний блок живлення з модульною кабельною підсистемою та видатною енергоефективністю. Позиціонується як продукт найвищої цінової категорії 2020 року. Призначений для використання у високопродуктивних геймерських системах та потужних робочих станціях. Відповідає стандартам ATX 12V v2.51 та EPS 12V v2.92, обладнаний APFC-модулем. Здатний ефективно працювати з HEDT-платформами AMD Ryzen Threadripper (TR4) та Intel Xeon (LGA3647).
Є середньою моделлю топової лінійки be quiet! Straight Power 11 Platinum, що включає пристрої потужністю від 500, 650, 750, 850, 1000 і 1200 Вт. Зберігає працездатність при значних просіданнях мережної напруги (розрахований на діапазон від 100 до 240 В). Відрізняється зручною модульною кабельною підсистемою та чудовими акустичними характеристиками 7-лопатевого 120 мм вентилятора Silent Wings 3, заснованого на покращеному гідродинамічному підшипнику. Система охолодження залишається абсолютно безшумною за потужності до 400 Вт. Блок живлення be quiet! Straight Power 11 Platinum BN308 побудований на передовій апаратній платформі з резонансним LLC-перетворювачем, синхронним випрямлячем та DC-DC конвертерами. Він показує зразкову стабільність напруги і бездоганну економічність рівня 80 Plus Platinum (ККД >94%).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! Straight Power 11 Platinum BN308
Блок питания be quiet! Straight Power 11 Platinum 1000W (BN309) BN309 | 8 877 грн. |
Блок живлення be quiet! Straight Power 11 850W 80 Plus Platinum (BN308) | 8 528 грн. |
Блок питания be quiet! Straight Power 11 Platinum 1000W (BN309) BN309 | 8 883 грн. |
Блок живлення be quiet! Straight Power 11 Platinum 850W (BN308) | 8 297 грн. |
Блок живлення be quiet! Straight Power 11 Platinum 850W (BN308) | 7 989 грн. |
И так как я только собираюсь собрать свой первый ПК я не знаю что надёжнее
Модификації be quiet! Straight Power 11 Platinum
Ціни на be quiet! Straight Power 11 Platinum |
---|---|---|---|---|
be quiet! Straight Power 11 Platinum BN307 | від 7 134 грн. | 1 пропозиція | ||
be quiet! Straight Power 11 Platinum BN308 | від 7 989 грн. | 5 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 11 Platinum BN309 | від 8 877 грн. | 4 пропозиції | ||
be quiet! Straight Power 11 Platinum BN310 | від 10 947 грн. | 2 пропозиції |