Блок живлення be quiet! Pure Power 12 M BN344
Фото 4 |
be quiet! Pure Power 12 M BN344 550 Вт 24+8 (4+4) pin 650 Вт 24+8+4 pin 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 1000 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Потужний, сучасний та порівняно недорогий за мірками компанії be quiet! комп'ютерний блок живлення стандарту ATX 3.0 Цей фактор гарантує здатність пристрою забезпечити живленням сучасні відеокарти з роз'ємом 12VHPWR та піковим енергоспоживанням до 600 Вт без будь-яких перехідників. Даний PSU відноситься до середнього цінового діапазону і входить до лінійки Pure Power, продукція якої виділяється високою якістю виконання та вкрай низьким рівнем шуму.
Встановлений у ньому 120-мм вентилятор автоматично змінює швидкість обертання залежно від температури пристрою, а оптимізовані для кращого повітряного потоку лопаті вентилятора знижують турбулентність, забезпечуючи тиху роботу разом із ефективним охолодженням. За заявою виробника при піковому навантаженні під 100%, максимальний рівень шуму не перевищує 26 дБ. У схемотехніці пристрою використовується просунута топологія LLC та DC-DC перетворювачі вторинних каналів, а сам БЖ оснащений двома лініями +12V.
Термостійкі конденсатори, на жаль, не японські, що може відлякати особливо вимогливих користувачів. У той же час виробник настільки впевнений як свою продукцію, що позиціонує даний PSU в ролі джерела живлення, яке переживає як мінімум один глобальний апгрейд комплектуючих. Впевненість підкріплюється 10-річною гарантією. 93% ККД із запасом вписується в стандарт 80+ Gold і без проблем витримує короткострокові навантаження аж до 1000 Вт по основній лінії +12V, без помітних просадок напруги нижче передбаченого рівня. Вся проводка використовує модульну систему підключення, завдяки чому кабельну локшину, що не використовується, можна відключити і прибрати з очей геть. Плюс до всього be quiet! Pure Power 12 M оснащений різними видами захистів, у тому числі від перегріву, перевищення струму, короткого замикання, підвищеної та зниженої напруги.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! Pure Power 12 M BN344
Блок живлення be quiet! Pure Power 12 M 850W (BN344) | 6 175 грн. |
Блок питания Be Quiet! Pure Power 12 M 850W (BN344) | 6 181 грн. |
Блок питания Be Quiet! Pure Power 12 M 850W (BN344) | 6 175 грн. |
Багаторічна гарантія
Тихий Надійний Модульний Можливо якщо у вас великий корпус під повноцінні ATX плати може не вистачити завдовжки рідних дротів. Будьте уважні.
Дуже туго втикається штекер 24 pin, але може це проблема плати. Сергій: користуюся be quiet! BN342 кілька місяців |
Гарний БЖ, Але прийшов з розірваною пломбою, це не припустимо, Гарантії тепер немає, Не рокомендую до покупки Модульна система проводів Розірвана пломба Нублоїд 002: користуюся be quiet! BN342 менше місяця |
Рекомендую як надійну модель! Тиша у роботі 93% КПД (до 92.6% КПД), модульна конструкція, важкий, якісні компоненти в середині. Відсутня підсвітка та екран який би показував скільки споживає ПК в даний момент години. PHOTO-PR: користуюся be quiet! BN343 кілька місяців |
Модификації be quiet! Pure Power 12 M
Ціни на be quiet! Pure Power 12 M |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Power 12 M BN341 | від 3 921 грн. | 4 пропозиції | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN342 | від 4 332 грн. | 9 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN343 | від 5 229 грн. | 4 пропозиції | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN344 | від 6 175 грн. | 3 пропозиції | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN345 | від 6 695 грн. | 10 пропозицій |
Поставивши без проблем, якщо не враховувати дуже тугий хід усіх дротів, особливо найбільшого 24 pin (видно на фото). Тиснувши з усіх сил, гнулася плата і корпус)) Я вже думав трісне, пішов до фахівця, він сказав "ну а шо ти хочеш, нове", але друг недавно зібрав ПК з БЖ від gigabyte і там всі дроти втикалися легко.
Бачив відгуки що комусь не вистачало довжини дротів, але в мене корпус формату mATX, я такої проблеми не відчув, можливо це користувачі ATX плат і відповідно великих корпусів.
В іншому немає претензій до БП, працює поки що трохи більше 2х місяців без проблем.