Блок живлення be quiet! Straight Power 11 BN283
Відео 23Фото 6 |
be quiet! Straight Power 11 BN283 450 Вт 24+8 (4+4) pin 550 Вт 24+8 (4+4) pin 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 1000 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Ексклюзивний блок живлення класу Hi-End з номінальною потужністю в 750 Вт, яка, до речі, не є граничною для цього пристрою — опція OverLOAD дозволяє збільшити пікове навантаження, без осідання вихідної напруги, до 875 Вт! БЖ сертифікований за стандартом «80 PLUS GOLD», тому даної моделі можна довірити живлення потужних і дорогих комплектуючих. ККД досягає 93%. Модель отримала 4 незалежних лінії живлення (12 В), що робить її максимально надійною.
Блок живлення Be quiet Straight Power 11 Straight Power 11 750W використовує повністю модульне підключення дротів, даючи змогу на максимум використовувати сучасні рішення кабель-менеджменту прогресивних системних блоків. Однією з головних особливостей є використання плат з бездротовим з'єднанням компонентів — відсутність зайвої проводки позитивно позначається на охолодженні. Схемотехніка побудована з використанням конденсатори японського виробництва, які відрізняються чудовою стабільністю і надійністю навіть працюючи за температури +105 ˚С. Активне охолодження забезпечується 135-міліметровий вентилятор, який спирається на високоякісний гідродинамічний підшипник. Робота вентилятора не буде порушувати тишу і гармонію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! Straight Power 11 BN283
Усі ціни 6 →Блок живлення Be quiet! Straight Power 11 750W (BN283) Straight Power 11 7 | 6 380 грн. |
Блок питания be quiet! Straight Power 11 750W (BN283) BN283 | 6 267 грн. |
Блок живлення be quiet! Straight Power 11 750W (BN283) | 6 191 грн. |
Блок живлення be quiet! Straight Power 11 750W (BN283) | 6 377 грн. |
Блок питания be quiet! Straight Power 11 750W (BN283) BN283 | 6 273 грн. |
Блок живлення be quiet! Straight Power 11 750W (BN283) | 6 267 грн. |
0 0 3 2 |
Якість, модульність +-, важить нормально так:)), Комплектація+-,Довга і кількість кабелів.Мошність під 700 ват.Я готовий був віддати за нього ці гроші,найважливіша частина в ПК Інструкція неочем.Всі гнізда позначені за своїм, але в інструкції чіткої інформації по них немає, довелося загуглити ... по суті нічого складного. Навіщо металеве обплетення незрозуміло, туга. K10: користуюся be quiet! BN283 менше місяця |
Купив на зміну Gigabyte G750H для своєї збірки та офігел від того рівня тиші, який показує цей блок живлення. Німці молодці, зробили все дуже якісно всередині та зовні. Довгі дроти підключення дозволили мені прокласти кабелі так, як із попереднім БЖ не вийшло. Довгоочікувана тиша, довгі кабелі, повністю модульний Alex Chugaev: користуюся be quiet! BN283 менше місяця |
Використовував модель 650W три роки поки раптово він просто вимкнувся під навантаженням і більше не вмикався. Загальне розрахункове максимальне навантаження системи - впритик до 650W. Час роботи під сильним навантаженням близько 3-4-5 годин + 3-4 години в дуже легкому навантаженні в день. Згорів без спецефектів, без запаху, просто вимкнувся з кінцями. Відправив по-гарантії в сервіс, де не змогли відремонтувати і запропонували заміну на BN284 (850W) буквально одразу за 2-3 дні. Здивувало таке рішення, адже БЖ мав вигляд нового, і я мав можливість чекати 2 тижні на ремонт. Що там могло так безповоротно і без зовнішніх проявів зламатись залишається загадкою. Можливо не було майстрів в СЦ у зв'язку з військово-політичною ситуацією... Якість виконання виробу, якість кабелів, низький рівень шуму. Підозріле в технічному плані рішення сервісного центру. Andriy Vasyniuk: користуюся be quiet! BN282 більше року |
Видеокарта: MSI GeForce RTX 3060
Материнская плата:Gigabyte B760 GAMING DDR4
Какой тип выбрать 24+8+8(4+4) или 24+8(4+4)?
А можна тихіше?
Створюючи бренд Be quiet, німецька компанія Listan GmbH вирішила зайняти цікаву нішу елітних і практично безшумні блоки живлення. Завдяки поєднанню преміальної схемотехніки і акустичного комфорту їх продукція користується однаковим попитом як серед геймерів-ентузіастів, так і серед профі, які працюють з аудіо і відео-контентом. Ось і модель Straight Power 11 неспроста стала хітом, адже це один із самих тихих комп'ютерних блоків живлення з сертифікатом 80+ Gold і запасом потужністю 750 Вт. Його фірмовий 14-см вентилятор Silent Wings 3 з гідродинамічним підшипником в просте ледь видає нерозрізнені вуха 9 дБ шуму, а при піковому навантаженні починає ледь помітно шарудіти (не більше 21 дБ).
Японські конденсатори і максимальний захист
В скарбничку переваг цієї моделі також слід віднести високу стабільність вихідних напруг, наявність всіх видів захистів і повністю змінену порівняно із Straight Power 10 схемотехніку. Якщо раніше використовувалися тайванські конденсатори, то в цей раз ми бачимо довговічні японські конденсатори Nippon і Rubycon. Цікавою особливістю стало поділ основної 12-вольтової лінії на чотири підлінії: перша живить материнську плату і периферію (диски, вентилятори), друга процесор, третя і четверта — відеокарти. З одного боку це дало змогу добитися кращої стабілізації напруги, з іншого — не дасть змогу встановити в систему пару зовсім вже «ненажерливих» відеокарт.
Це любов
На інших фронтах Straight Power 11 також претендує на медальку і визнання в любові: у нього повністю модульна структура, що всі кабелі в обплетенні і з таким запасом довжини, щоб вистачило в будь-який корпус, є чотири конектора 6+2-pin для відеокарт і ціла пачка конекторів SATA і Molex для підключення будь-якої периферії. Ну і п'ятирічна гарантія налаштовує на позитивний лад. Звичайно, ціна на це добро буде вище, ніж на 750-ватні моделі від умовного Chieftec, але нам здається, що розмови про переплату тут не доречні. Все-таки, це трохи різний рівень, а якість Straight Power 11 говорить сама за себе.
Модификації be quiet! Straight Power 11
Ціни на be quiet! Straight Power 11 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Straight Power 11 BN280 | від 4 916 грн. | 1 пропозиція | ||
be quiet! Straight Power 11 BN281 | від 4 957 грн. | 2 пропозиції | ||
be quiet! Straight Power 11 BN282 | від 5 931 грн. | 2 пропозиції | ||
be quiet! Straight Power 11 BN283 | від 6 191 грн. | 6 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 11 BN284 | від 6 947 грн. | 5 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 11 BN285 | від 8 228 грн. | 5 пропозицій |
Все нормально, прийшов новий у запаяній упаковці через НП.
Тихий, вкл. реле на загальному тлі в кімнаті нечутно (взагалі воно саме тихе). Поки не навантажував нормально, нічим, стоїть у ПК з навантаженням до 350 ват.
Потім додам коментар після установки в новий комп'ютер.