Блок живлення Seasonic Vertex GX Vertex GX-850
Фото 8 |
Seasonic Vertex GX Vertex GX-850 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seasonic Vertex GX Vertex GX-850
Усі ціни 22 →Seasonic Vertex GX-850W Gold PCIE5 (12851GXAFS) 12851GXAFS | 9 999 грн. |
Блок живлення Seasonic 850W (VERTEX GX-850 (12851GXAFS)) | 9 717 грн. |
Блок питания Seasonic 850W (VERTEX GX-850 (12851GXAFS)) | 9 717 грн. |
Блок питания Seasonic 850w vertex gx-850 (12851gxafs) | 10 119 грн. |
Блок живлення Seasonic 850W VERTEX GX-850 (12851GXAFS) | 9 934 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Seasonic Vertex GX
Ціни на Seasonic Vertex GX |
---|---|---|---|---|
Seasonic Vertex GX Vertex GX-750 | від 7 954 грн. | 3 пропозиції | ||
Seasonic Vertex GX Vertex GX-850 | від 7 913 грн. | 22 пропозиції | ||
Seasonic Vertex GX Vertex GX-1000 | від 9 307 грн. | 24 пропозиції | ||
Seasonic Vertex GX Vertex GX-1200 | від 11 360 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →