Візочок Bebetto Bebetto42 2 in 1
Відео 2Фото 11 |
Універсальна коляска для двійнят, яка дозволяє успішно вирішувати безліч проблем, що виникають при транспортуванні близнюків. Допустима вага малюків — 30 кг сумарно, тому нею можна користуватися від народження діток, і аж до їх 3-х річного віку. Компактні розміри з добре продуманим механізмом складання/розкладання підвищують комфорт експлуатації виробу. У Bebetto Bebetto 42 люльки з функцією заколисування і прогулянкові блоки стандартних розмірів, тому вони відмінно підійдуть для більшості малюків. Передбачено все необхідне для комфорту дітей і зручностей батьків: капюшони, матрацики, високі надувні колеса з підшипниками, регульована по висоті батьківська ручка, пружинні амортизатори, жорсткість яких теж можна регулювати та ін.
Купити Bebetto Bebetto42 2 in 1
Усі ціни 43 →Универсальная коляска 2 в 1 для двойни Bebetto B42 New (01) бежевый | 28 000 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 для двійні Bebetto B 42 PRO (04) чорний (505.28 | 28 400 грн. |
Коляска універсальна для двійні Bebetto 42 New (04) 505.28.17.004 | 27 000 грн. |
Коляска для двійні Bebetto 42 NEW 01 505.28.17.001 | 27 980 грн. |
Bebetto 42 04 Głęboko Spacerowy | 34 160 грн. |
0 0 5 5 |
Красива Підшипники замінили після 2х місяців, колеса теж рекомендую заповнити гелем від проколів, капюшон на прогулянці теж слабенький, постійно розкручувалися заводські гвинти, від цього на прогулянці він весь час опускався, довелося переробити по своєму, капюшон на люльці і на прогулянці, погано закривають від сонця , тому що не опускаються нижче. Гальма зламалися на 8 місяців використання, проблему вирішували, накладно. Загалом, у комплект до коляски обов'язково тата. Oxsana Klymenko: користуюся Bebetto Bebetto42 2 in 1 місяць і більше рекомендую не купувати |
Рекомендую. Ціна якість . Практична, легко керувати і ціна набагато нижча ніж у аналогів. За 8 місяців експлуатації втратили один саморіз. Був замінений на інший рекомендую купити обов'язково |
Польська коляска з двома «посадковими місцями» призначена для поїздок малюків з перших днів життя. Спершу — в колисці, де близнята можуть розміститися лежачи, а потім, у міру можливості прийняти сидячу позу, — в прогулянковому блоці.
Їздові якості
Беручи до уваги нескромні розміри кузова» коляски в довжину, управляється вона без відчутних зусиль, демонструючи відмінну маневреність і хорошу прохідність по різним типам дорожнього полотна. Запорука комфортних покатушок — система амортизації задніх коліс з регулюванням ступеню жорсткості. Передня вісь амортизаторами не обладнана, проте в ній передбачається можливість обертання коліс навколо осі на 360°.
Повнорозмірні люльки
На первинному етапі експлуатації Bebetto Bebetto 42 оснащується двома люльками: перша зміщена ближче до передньої колісної бази, а друга нависає над нею згори, займаючи відведене місце ближче до батьківської ручки. У пару до кожної люльки додається по м'якому матрацику і високому капюшону з відворотом на магнітних кріпленнях, для захисту малюка від погодних примх. Із спірних моментів в конструкції колисок відзначається той факт, що капюшон не опускається нижче середини, а також що верхня люлька злегка перекриває доступ до нижньої.
Гуляємо разом
Як тільки карапузи підростуть і навчаться сидіти, коляска комплектується прогулянковими блоками. Їх установка можлива по ходу руху або лицем до лиця, щоб діти спілкувалися між собою з малого віку. Спинка і підніжка в прогулянковому блоці підлягають гнучкому регулюванню, а за безпеку малюка несе відповідальність 5-точні паси і бампер, доповнений пахової вставкою.
Оптимальне рішення
В стандартний пасажирський ліфт середньостатистичної 9-поверхівки коляска насилу поміщається. З вантажними ліфтами проблем зазвичай не виникає. Разом з коляскою батьки отримують традиційний набір аксесуарів: дощовик, накидка для ніг, москітну сітку (всі в кількості 2 шт.), сумку для приладдя і підсклянник. Bebetto Bebetto 42 — оптимальне рішення для двійні з відмінною маневреністю, прохідністю і легкістю управління.
- Капюшони прогулянкових блоків опускаються до бампера
- Регульоване узголів'я в люльці