Візочок Bebetto Torino 2 in 1
Відео 15Фото 33 |
Bebetto Torino 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:59 см
Вага в зборі:14.6 кг
Антишокова амортизація передніх коліс (SAS)
Завдяки універсальній конструкції і якісним надувним колесам на пластиковому ободі дитяча коляска Bebetto Torino забезпечує можливість комфортних прогулянок практично на будь-якій дорозі. Відмінність у взаємному розташуванні коліс, при якому відстань між передніми менше, ніж між задніми, підвищує маневреність та керованість при збереженні класичних габаритів моделі. Регулювання ручки по висоті, а також захисний бампер і надійне 5-ти точкове кріплення забезпечують безпечне перевезення дитини в будь-якому ритмі. У комплектації першопочатково передбачений прогулянковий блок і люлька, додатково користувач може придбати і встановити автокрісло, що робить виріб дійсно універсальним засобом пересування для дитини в будь-яку погоду.
Всі характеристики
Купити Bebetto Torino 2 in 1
Усі ціни 37 →Универсальная коляска 2 в 1 Bebetto Torino (01) серый-графит (белая рама) | 15 990 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Bebetto Torino 12B блакитний на чорній рамі (50 | 15 990 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Bebetto Torino (01/білий) 503.26.19.W01 | 15 990 грн. |
Коляска 2 в 1 Bebetto Torino Si Золота рама 503.26.19.Z01 | 16 970 грн. |
Bebetto TORINO Głęboko Spacerowy | 19 760 грн. |
ще 20 пропозицій
2 1 0 2 |
Легка, Маневрена, Тепла. Одні переваги. Піднімала коляску до 2-го поверху по сходах тяганням на себе та дитина на руках. Було легко, порівняно з іншими моделями, у мене BEBETTO не перша коляска. Виробник Польща – не Китай! Користувалися майже 6 місяців. Дуже тепла всесезонна коляска, механізм складання книжка дозволяє спокійно забрати в багажник навіть невеликої машини. З колискою їздили до лікарні до 2 місяців, т.к. спали і можна поставити на ніжки, щоб укачати малюка і прокидалися перед прийомом, до 6 місяців у машині замість автокрісла дитина спокійно спала, можна пристебнути ременем. По снігу йде добре, порівняно з Хартаном, Капеллою та ін моделями. Вони в каші та снігу сіпаються виїхати не можуть, а BEBETTO TORINO їде чудово! по наших не очищених дорогах! фіксуєш колеса ще краще! розвернутися можна стоячи на місці! Прогулянка взагалі вау 90 см довжина - для високої дитини, розкладається до лежачого положення! Капюшон при піднятій спинці (актуально тим, у кого зригує малюк чи нежить!!!) опускається майже до ніг і вітер не задує! Супер, а не коляска!! не виявили за час використання. Коментарі раніше пишуть одні мінуси - НЕ ЗГОДИ! , що можна зрозуміти та прокоментувати за тиждень та місяць користування? користуюся Bebetto Torino 2 in 1 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →