Морозильний лар Beko CF 100 EWN 98 л
Фото 4 |
Beko CF 100 EWN |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko CF 100 EWN 98 л
Морозильна скриня Beko CF 100 EWN | 12 275 грн. |
Beko CF100EWN | 12 280 грн. |
Beko CF100EWN | 12 587 грн. |
Beko CF100EWN | 12 894 грн. |
Модификації Beko CF 100 EWN
Ціни на Beko CF 100 EWN |
---|---|---|---|---|
Beko CF 100 EWN 98 л | від 12 275 грн. | 4 пропозиції | ||
Beko CF 200 EWN 198 л | від 12 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Beko CF 316 EWN 308 л | від 18 054 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →