Вбудована пральна машина Beko WITV 8712 X0W (7178482800)
Beko WITV 8712 X0W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko WITV 8712 X0W
Усі ціни 16 →Пральна машина автоматична Beko Witv 8712 X0W | 18 066 грн. |
Вбудовувана пральна машина Beko Witv 8712 X0W | 19 651 грн. |
Встраиваемая стиральная машина Beko Witv 8712 X0W | 19 633 грн. |
Beko WITV8712X0W | 18 399 грн. |
BEKO WITV8712X0W | 20 199 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →