Прасувальна дошка Eurogold Nova Design 56250L
Фото 3 |
Eurogold Nova Design 56250L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurogold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurogold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurogold Nova Design 56250L
Усі ціни 21 →Прасувальна дошка EuroGold Nova Design monoblock D56250L (1100х300 мм) | 1 075 грн. |
Гладильная доска Eurogold Nova Red (D56250L) D56250L | 1 051 грн. |
Прасувальна дошка Eurogold Nova Red (D56250L) D56250L | 1 121 грн. |
Eurogold Прасувальна дошка Eurogold 56250L | 1 049 грн. |
Eurogold 56250L | 1 195 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →