Стабілізатор напруги Full Energy FVR5000F 5 кВА / 3000 Вт
Фото 5 |
Full Energy FVR5000F 5 кВА / 3000 Вт
2 кВА / 1200 Вт5 кВА / 3000 Вт
для пральної машининизкий КПД
Тип:релейний
Потужність:5 кВА, активна 3000 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
КПД:90 %
Точність на виході (±):8 %
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Full Energy FVR5000F 5 кВА / 3000 Вт
Усі ціни 13 →Стабилизатор Full Energy fvr5000f 5000va (fvr5000f) | 3 654 грн. |
Стабілізатор Full Energy FVR5000F 5000VA (FVR5000F) | 3 612 грн. |
Стабилизатор Full Energy FVR5000F 5000VA (FVR5000F) | 3 372 грн. |
Стабілізатор Full Energy FVR5000F 5000VA (FVR5000F) | 3 800 грн. |
Full Energy FVR5000F | 3 967 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Full Energy FVR5000F
Ціни на Full Energy FVR5000F |
---|---|---|---|---|
Full Energy FVR2000F 2 кВА / 1200 Вт | від 1 672 грн. | 15 пропозицій | ||
Full Energy FVR5000F 5 кВА / 3000 Вт | від 3 372 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →