USB-хаб BASEUS Metal Gleam Series 4-in-1 Multifunctional Type-C Hub (CAHUB-CY0G)
Фото 10 |
BASEUS Metal Gleam Series 4-in-1 Multifunctional Type-C Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Metal Gleam Series 4-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Усі ціни 60 →Концентратор хаб USB Type-C 4в1 HDMI 4K зарядка 100Вт Baseus Metal Gleam C | 928 грн. |
Baseus Metal Gleam Series 4-in-1 gray (CAHUB-CY) | 899 грн. |
Хаб-адаптер Baseus 4in1 Type-C/HDMI+USB+USB+PD (CAHUB-CY0G) сірий | 899 грн. |
USB-C хаб Baseus Metal Gleam Series 4-in-1 Multifunctional USB3.0+USB2.0+H | 899 грн. |
Baseus Metal Gleam Series Type-C 4 in 1 (CAHUB-CY0G) Dark Gray CAHUB-CY0G | 839 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →