USB-хаб Cablexpert A-CM-COMBO5-04
Фото 3 |
Cablexpert A-CM-COMBO5-04 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cablexpert 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cablexpert.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cablexpert A-CM-COMBO5-04
Усі ціни 28 →Док-станція Cablexpert USB-C Grey (A-CM-COMBO5-04) | 999 грн. |
Адаптер Cablexpert A-CM-COMBO5-04, USB Type-C 5-в-1 | 999 грн. |
Cablexpert 5-in-1 hub gray (A-CM-COMBO5-04) | 999 грн. |
Концентратор Cablexpert USB-C 5-in-1 (hub/HDMI/PD/LAN) (A-CM-COMBO5-04) | 1 097 грн. |
Док станция USB-C 5-в-1 (хаб/HDMI/PD/LAN), серый A-CM-COMBO5-04 | 848 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →