Похідний ніж BENCHMADE Bailout 537GY
Відео 2Фото 2 |
BENCHMADE Bailout 537GY |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BENCHMADE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BENCHMADE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BENCHMADE Bailout 537GY
Усі ціни 9 →Benchmade "Bailout" (537GY) | 10 086 грн. |
Нож тактический Benchmade Bailout 537GY | 10 086 грн. |
Ніж Benchmade Bailout (537GY) | 10 086 грн. |
Нож Benchmade Bailout (537GY) 537GY | 9 830 грн. |
Ніж Benchmade Bailout (537GY) 537GY | 10 086 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →