Похідний ніж SOG Seal XR
SOG Seal XR |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOG Seal XR
Нож тактический SOG SEAL XR, Partially Serrated (12-21-05-57) | 10 660 грн. |
Ніж SOG SEAL XR Serrated USA Made 12-21-05-57 | 10 140 грн. |
Ніж розкладний SOG SEAL XR, Partially Serrated (SOG 12-21-05-57) | 10 660 грн. |
Складаний ніж SOG Seal XR, Partially Serrated Чорний | 10 660 грн. |
Розкладний ніж SOG SEAL XR, Partially Serrated | 10 660 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →