Кухонний ніж BENCHMADE Meatcrafter 15500
Відео 12Фото 10 |
BENCHMADE Meatcrafter 15500 |
|
Нескладний ніж торгової марки BENCHMADE можна віднести до рішень найвищого цінового сегмента. Модель призначається для застосування на полюванні, у походах та в рамках активного відпочинку на природі. До характерних особливостей інструменту відноситься поєднання дійсно легкої ваги (всього 50 грам) і великого леза, довжина якого становить 15.4 см. Клинок з гладкою ріжучою кромкою та профілем fillet відмінно підходить для нарізки, обрізки та обвалу м'яса, риби та інших досить трудомістких завдань.
Лезо ножа BENCHMADE Meatcrafter 15500 виконане з порошкової сталі марки CPM-154. Це висококласний сплав з відмінною стійкістю до корозійних процесів та високими показниками твердості (у даному випадку вони заявлені в діапазоні від 58 до 61 HRC), що дозволяють довго зберігати гостроту заточування. Рукоятка моделі обзавелася ергономічною підпальцевою виїмкою і зроблена з гуми santoprene, яка попереджає вислизання, досить легка і стійка до зносу. Спеціально для зберігання та безпечного транспортування виробу довжиною 28 см до комплекту поставки входить комбінований чохол.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BENCHMADE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BENCHMADE.
Купити BENCHMADE Meatcrafter 15500
Усі ціни 14 →Benchmade Meatcrafter (15500) | 8 405 грн. |
Нож Benchmade Meatcrafter 15500 | 8 405 грн. |
Ніж Benchmade Meatcrafter (15500) | 8 405 грн. |
Нож Benchmade Meatcrafter (15500) 15500 | 8 405 грн. |
Ніж Benchmade Meatcrafter (15500) 15500 | 8 405 грн. |