Кухонний ніж Tramontina Century 24010/106
Відео 1Фото 2 |
Tramontina Century 24010/106 |
|
Сталь нержавіюча, вуглецева з додаванням хрому і молібдену.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Century 24010/106
Усі ціни 23 →Нож Tramontina Century 24010/106 (152 мм) | 1 866 грн. |
Ніж Tramontina Century 24010/106 (152 мм) | 1 866 грн. |
Нож tramontina century (24010/106) | 1 597 грн. |
Нож для овощей Tramontina Сеntury 6 см 24010/106 | 1 964 грн. |
Кухонний ніж універсальний 152 мм Tramontina Century (24010/106) | 1 399 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →