Кухонний ніж Tramontina Century 24020/107
Відео 2 |
Tramontina Century 24020/107 |
|
Сталь нержавіюча, вуглецева з додаванням хрому і молібдену.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Century 24020/107
Усі ціни 22 →Ніж Tramontina Century 24020/107 (178 мм) | 2 758 грн. |
Нож Tramontina Century 24020/107 (178 мм) | 2 758 грн. |
Нож tramontina century /поварской 178 мм/ в инд.уп (24020/107) | 2 361 грн. |
Кухонный нож Tramontina Century 24020/107 (6188541) | 2 903 грн. |
Нож поварской Tramontina Century 17,8 см 24020/107 | 2 903 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →