Похідний ніж BENCHMADE Mini-Barrage 585
BENCHMADE Mini-Barrage 585 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BENCHMADE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BENCHMADE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BENCHMADE Mini-Barrage 585
Усі ціни 11 →Benchmade Osborne Mini-Barrage (585) | 7 749 грн. |
Карманный нож Benchmade Osborne Mini-Barrage 585 | 7 749 грн. |
Ніж Benchmade Barrage 585 Mini (585) | 7 749 грн. |
Нож Benchmade Barrage 585 Mini (585) | 7 352 грн. |
Ніж Benchmade Barrage 585 Mini (585) | 7 749 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →