Набір посуду Benson BN-332
Benson BN-332 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-332
Усі ціни 7 →Набір посуду з гранітним покриттям Benson BN-332 8 предметів | 3 816 грн. |
Набір посуду Benson 8 предметів із гранітним покриттям (BN-332) | 3 350 грн. |
Кухонний посуд Benson BN-332 8пр | 4 162 грн. |
Набір посуду Benson BN-332 з гранітним покриттям 8 предметів (каструлі, ск | 3 583 грн. |
Набір каструль із гранітним антипригарним покриттям 8 предметів 3 л; 5,1 л | 4 060 грн. |
Набір каструль на 8 предметів прямокутної форми 3л; 5,1 л; 7л + сковорода | 4 828 грн. |
Набір посуду 8 предметів з мармуровим покриттям Benson BN-332 | 3 124 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →