Набір посуду Benson BN-345
Фото 3 |
Benson BN-345 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-345
Усі ціни 6 →Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-345 7 предметів | 3 451 грн. |
Набір каструль Benson 7 предметів з мармуровим покриттям та сковородкою (B | 3 175 грн. |
Кухонний посуд Benson BN-345 7пр | 3 762 грн. |
Набір каструль 7 предметів 2.5 л,4.5 л,6.5,сковорода 24см Benson BN-345 Ма | 3 185 грн. |
Набір каструль і сковорода з антипригарним мармуровим покриттям на 7 предм | 4 331 грн. |
Набір каструль Benson BN-345 із 7 предметів - 3 каструлі 2,5 л; 4,5 л; 6,8 | 3 670 грн. |
Комплектація:
- Сковорода 24 см
- Каструля з кришкою 2.5 л
- Каструля з кришкою 4.5 л
- Каструля з кришкою 6.8 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →