Набір посуду Benson BN-335
Фото 3 |
Benson BN-335 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-335
Усі ціни 10 →Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-335 10 предметів | 4 185 грн. |
Набір каструль Benson 10 алюмінієвих предметів з мармуровим покриттям (BN- | 4 150 грн. |
Набір посуду Benson із 6 предметів BN-335 Червоний | 4 250 грн. |
Кухонний посуд Benson BN-335 10пр. | 5 019 грн. |
Набор посуды с мраморным антипригарным покрытием Benson BN-335 (10 предмет | 3 890 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →