Набір посуду Tefal Ingenio Emotion L897SD74
Фото 15 |
Tefal Ingenio Emotion L897SD74 |
|
Антипригарне покриття Titanium Pro.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Ingenio Emotion L897SD74
Усі ціни 14 →TEFAL INGENIO EMOTION L897SD74 | 5 530 грн. |
TEFAL INGENIO EMOTION L897SD74 | 5 502 грн. |
Набір посуди TEFAL Ingenio Emotion, 13 пр., (L897SD74) | 6 399 грн. |
Набір посуду Tefal Ingenio Emotion 13 предметів L897SD74 | 6 399 грн. |
Набор посуды Tefal Ingenio Emotion, 13пр., нержавеющая сталь, стекло, плас | 6 337 грн. |
ще 9 пропозицій
Дуже приємний набір, з якісним антипригарним покриттям, майже весь набір при зберіганні займає дуже мало місця, а ще й додаткова можливість використовувати пательні у духовці. герметичність". Кришки для пательні дуже зручні, але мити їх не так зручно через гумовий обід. Чи вартий він своїх грошей? За акцією - 100% так. За повну ціну – не впевнений. - якість виробів
- Зовнішній вигляд - система знімних ручок - товсте дно - якісне антипригарне покриття - займає небагато місця - кришки у наборі не для всіх ємностей
- на ручках кріплення що контактує з внутрішньою поверхнею - просто сталеве, без м'яких накладок, чи чогось ще і потенційно може пошкодити поверхню - ціна Alexander Andreyanov: користуюся Tefal Ingenio Emotion L897SD74 кілька місяців |
Додати відгук
Комплектація:
- Каструля 16 см
- Каструля 18 см
- Каструля 20 см
- Сковорода 22 см
- Сковорода 24 см
- Сковорода 28 см
- Скляна кришка 16/18/20 см
- Знімні ручки 2 шт
- Пластикові кришки 2 шт
РекомендуємоПорівняти в таблиці →