Квадроцикл Berg Go2
Відео 6Фото 4 |
Berg Go2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg Go2
Усі ціни 8 →Беговел-веломобиль BERG GO2 SparX Yellow 24.50.04.00 | 5 779 грн. |
Беговел Berg GO2 retro pink 24.50.07.00 | 4 537 грн. |
Беговел-веломобиль BERG GO2 blue (24.50.00.00) 24.50.00.00 | 5 449 грн. |
Беговел-веломобиль BERG GO2 Mint 24.50.02.00 | 5 449 грн. |
Беговел Berg GO2 sparx yellow 24.50.04.00 | 4 537 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →