Велокарт Berg Race GTS BFR
Відео 1Фото 4 |
Berg Race GTS BFR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg Race GTS BFR
Веломобиль BERG Race GTS BFR 07.10.14.00 | 40 578 грн. |
Веломобиль Berg Race GTS BFR 07.10.14.00 | 37 103 грн. |
Веломобіль Berg Race GTS BFR-3 (07.20.14.00) | 54 324 грн. |
Веломобіль Berg Race GTS BFR (07.10.14.00) | 41 109 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →