Велокарт Berg Buzzy Fiat 500
Відео 2Фото 4 |
Berg Buzzy Fiat 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg Buzzy Fiat 500
Веломобиль Berg Buzzy Fiat 500 24.30.10.00 | 7 761 грн. |
Веломобиль Berg Buzzy Fiat 500 (прямой привод) 24301000 | 7 099 грн. |
Веломобіль Berg Buzzy Fiat 500 (24.30.10.00) | 7 862 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →