Велокарт Berg Buzzy Nitro
Відео 2Фото 6 |
Berg Buzzy Nitro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg Buzzy Nitro
Веломобиль Berg Buzzy Nitro (прямой привод) К 24.30.01.00 | 8 462 грн. |
Веломобиль Berg Buzzy Nitro (прямой привод) | 6 384 грн. |
Веломобіль Berg Buzzy Nitro 2-in-1 (24.32.00.00) | 8 815 грн. |
Веломобіль Berg Buzzy Nitro (24.30.01.00) | 7 068 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості веломобіля Berg Buzzy Nitro:
- Амортизація
РекомендуємоПорівняти в таблиці →