набір для барбекю BergHOFF 1108322
BergHOFF 1108322 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF 1108322
Набор для барбекю BergHoff Cubo 33 предмета 1108325 | 6 199 грн. |
Подарунковий набір для гриля в кейсі Berghoff Cubo 1108325 33 предмети | 6 199 грн. |
Набір для барбекю Cubo 33 предмета BergHoff 1108325 Код: 004858 | 6 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →