набір для барбекю BergHOFF 1108179
BergHOFF 1108179 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF 1108179
Набор для барбекю Berghoff Cubo 6 пр 1108180 | 3 199 грн. |
Набор для барбекю BergHoff Cubo 6 предметов 1108180 | 3 199 грн. |
Набір для барбекю BergHOFF Cubo в алюмінієвому кейсі 6 предметів (1108180) | 3 199 грн. |
Набір для барбекю Berghoff Cubo 6 пр 1108180 | 3 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →