Мангал / барбекю BergHOFF 2415601
Фото 14 |
BergHOFF 2415601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF 2415601
Усі ціни 8 →Угольный настольный гриль Berghoff 35 см 2415601 | 7 199 грн. |
Настольный угольный гриль BergHoff белый 2415600 | 7 199 грн. |
Настільний вугільний гриль, білий BergHOFF 2415600 | 7 199 грн. |
Вугільний настільний гриль BergHOFF 35 см Білий (2415600) | 7 199 грн. |
Угольный настольный гриль Berghoff 35 см 2415600 | 7 199 грн. |
ще 3 пропозиції
Колірні варіанти:
- модель Studio 2415601 - чорна
- модель Studio 2415600 - біла