Душовий піддон Besco Ares 70x70 (BAA-70-KW)
Фото 3 |
Besco Ares 70x70 |
|
Акрил має товщину по борту 4-5 мм і з потовщенням по дну 8 мм. Дно має чотири ребра жорсткості. Додатково укріплено ДСП товщиною 16 мм, яка ховається під армуючим шаром. З внутрішньої сторони оброблений гелькоутом
Додатково може комплектуватися регульованими ніжками і панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Ares 70x70
Піддон квадратний Besco Ares, 70х70х29.5 + ніжки (#BAA-70-KW) BAA-70-KW | 4 710 грн. |
Піддон квадратний BESCO ARES 70х70х15/25 см + ноги (NAVARA20729) | 4 715 грн. |
Душовий піддон BESCO ARES 70х70х15/25 (NAVARA12503/5908239684105) | 4 387 грн. |
Душовий квадратний акриловий піддон ARES 70х70х15/25 BESCO | 4 698 грн. |
Модификації Besco Ares 70x70
Ціни на Besco Ares 70x70 |
---|---|---|---|---|
Besco Ares 70x70 | від 4 387 грн. | 4 пропозиції | ||
Besco Ares 80x80 | від 3 900 грн. | 4 пропозиції | ||
Besco Ares 90x90 | від 5 084 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →