Сушарка для білизни Colombo Icaro 30 (ST194/3)
Colombo Icaro 30 30 м40 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Colombo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Colombo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Colombo Icaro 30
Усі ціни 12 →Сушка для белья Colombo Icaro 30 напольная (ST194/3) | 1 235 грн. |
Сушарка для білизни Colombo Icaro 30 підлогова (ST194/3) | 1 235 грн. |
Сушарка для білизни Colombo Icaro 30 Підлогова (ST194/3) (930488) 930488 | 1 299 грн. |
Сушарка для білизни підлогова Colombo Icaro 30 (ST194/3) 930488 | 1 299 грн. |
Сушарка для білизни підлогова Colombo Icaro 30 (ST194/3) 930488 | 1 299 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Colombo Icaro 30
Ціни на Colombo Icaro 30 |
---|---|---|---|---|
Colombo Icaro 30 | від 1 169 грн. | 16 пропозицій | ||
Colombo Icaro 40 | від 1 349 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →