Струбцина Bessey TG60S14-2K 600 мм
Відео 1Фото 5 | 3 760 грн. Купити! Струбцина Bessey TG 600х140 мм зусилля 6000 Н ковкий чавун двокомпонентнаМаркетплейс: Rozetka.ua Нужные вещиЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Bessey TG60S14-2K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bessey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bessey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bessey TG60S14-2K
Ціни на Bessey TG60S14-2K |
---|---|---|---|---|
Bessey TG40S14-2K 400 мм | від 3 270 грн. | 1 пропозиція | ||
Bessey TG60S14-2K 600 мм | від 3 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Bessey TG80S14-2K 800 мм | від 4 285 грн. | 1 пропозиція | ||
Bessey TG100S14-2K 1000 мм | від 4 930 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →