Струбцина Bessey SC150 150 мм
Bessey SC150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bessey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bessey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bessey SC150 150 мм
C-подібна струбцина, Bessey SC150, 0-150×95мм | 2 811 грн. |
Струбцина С-подібна Bessey SC 0-150 мм (0-6") виступ 95 мм (3.3/4") зусилл | 4 133 грн. |
Модификації Bessey SC150
Ціни на Bessey SC150 |
---|---|---|---|---|
Bessey SC40 40 мм | від 1 308 грн. | 2 пропозиції | ||
Bessey SC60 60 мм | від 1 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Bessey SC80 80 мм | від 1 731 грн. | 2 пропозиції | ||
Bessey SC100 100 мм | від 1 731 грн. | 4 пропозиції | ||
Bessey SC120 120 мм | від 2 495 грн. | 2 пропозиції | ||
Bessey SC150 150 мм | від 2 811 грн. | 3 пропозиції | ||
Bessey SC200 200 мм | від 3 559 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →