Каркасний басейн Intex 58472
Intex 58472 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58472
Усі ціни 41 →Бассейн детский каркасный Intex 58472 "Океанский риф", 244 х 46 см | 904 грн. |
Басейн дитячий каркасний Intex 58472 «Океанський риф», 244 х 46 см | 999 грн. |
Каркасний басейн 58472NP 244 х 46 см 1700 л | 1 564 грн. |
Басейн дитячий каркасний Intex 58472-1 «Океанський риф», 244 х 46 см, з ку | 1 078 грн. |
Басейн дитячий каркасний Intex 58472-2 «Океанський риф», 244 х 46 см, з ку | 1 235 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →