Ванна Bette BetteForm 160x70 см (2942-000)
Відео 5Фото 5 | Товар застарів 6 799 грн. Об'єм (л): 108; Матеріал корпуса: сталь; Країна походження бренду: Німеччина; Габарити (мм): 1600x700x420; Глибина ванни (мм): 420; |
Bette BetteForm 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bette 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bette.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bette BetteForm
Ціни на Bette BetteForm |
---|---|---|---|---|
Bette BetteForm 170x70 см | від 13 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Bette BetteForm 170x75 см | від 8 604 грн. | 1 пропозиція | ||
Bette BetteForm 180x80 см | від 10 050 грн. | 1 пропозиція |