Ванна Kaldewei Saniform Plus 160x70 см
Відео 6Фото 5 |
Kaldewei Saniform Plus 160x70 |
|
Додатково може комплектуватися з антибактеріальним покриттям.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaldewei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaldewei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaldewei Saniform Plus 160x70 см
Усі ціни 12 →Ванна сталева Kaldewei Saniform Plus 160х70 111700010001 | 11 112 грн. |
Сталева ванна Kaldewei Saniform Plus 160x70 (111700010001) 111700010001 | 8 100 грн. |
Ванна сталева Kaldewei Saniform Plus mod.362-1 1600x700 111700010001 | 8 935 грн. |
Kaldewei Kaldewei Saniform Plus 160x70 mod 362-1 | 8 048 грн. |
Комплект: Ванна сталева Kaldewei Saniform Plus 160x70 + ніжки 5030 + сифон | 12 827 грн. |
ще 7 пропозицій
0 1 2 1 |
Користуємося років 6, мою емаль не абразивними засобами, досі як нова, тепло тримає, вага велика витримує і т.д. Лише плюси. Жаль, що пофарбована зовні не білим, можна було б ставити без екранів. користуюся Kaldewei Saniform Plus 160x75 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
3 липня 2012, 05:55
Как хотя бы временно отреставрировать стальную ванну Kaldewei #
Рабочий уронил в ванну дрель. Образовался скол эмали размером с рубль.
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Моделі Star — додаткова комплектація ручками.
Модификації Kaldewei Saniform Plus
Ціни на Kaldewei Saniform Plus |
---|---|---|---|---|
Kaldewei Saniform Plus 140x70 см | від 7 884 грн. | 10 пропозицій | ||
Kaldewei Saniform Plus 150x70 см | від 7 800 грн. | 15 пропозицій | ||
Kaldewei Saniform Plus 160x70 см | від 7 500 грн. | 12 пропозицій | ||
Kaldewei Saniform Plus 160x75 см | від 8 398 грн. | 11 пропозицій | ||
Kaldewei Saniform Plus 170x70 см | від 7 400 грн. | 18 пропозицій | ||
Kaldewei Saniform Plus 170x75 см | від 7 400 грн. | 16 пропозицій | ||
Kaldewei Saniform Plus 180x80 см | від 11 300 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →