Ванна Roca Contesa 160x70 см
Відео 3Фото 5 |
Roca Contesa 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Contesa 160x70 см
Усі ціни 6 →Прямокутна ванна 160х70 Roca CONTESA A235960000 | 12 627 грн. |
Ванна сталева 160 х 70 см Roca Contesa, в комплекті з ніжками A235960000+A | 12 142 грн. |
Сталева ванна Roca Contesa 160x70 (A235960000) | 12 627 грн. |
Сталева ванна Roca Contesa 160x70 A235960000 | 12 627 грн. |
Прямоугольная ванна 160х70 Roca CONTESA A235960000 | 12 627 грн. |
Ванна сталева ROCA CONTESA 160x70 A235960000 | 12 627 грн. |
Відеоогляди
Модификації Roca Contesa
Ціни на Roca Contesa |
---|---|---|---|---|
Roca Contesa 150x70 см | від 10 304 грн. | 21 пропозиція | ||
Roca Contesa 160x70 см | від 12 142 грн. | 6 пропозицій | ||
Roca Contesa 170x70 см | від 11 343 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →