Ванна Jacob Delafon Soissons 160x70 см (E2931-00)
Відео 2Фото 2 |
Jacob Delafon Soissons 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Soissons 160x70 см
Чавунна ванна JACOB DELAFON SOISSONS 160х70 E2931-00 + ноги + сифон | 33 151 грн. |
Чавунна ванна Jacob Delafon Soissons 160x70 E2931-00 | 37 800 грн. |
Чавунна ванна Jacob Delafon Soissons 160x70 (E2931-00)+ніжки | 37 800 грн. |
Чавунна ванна JACOB DELAFON 160х70 SOISSONS E2931-00 | 37 800 грн. |
Чугунная ванна JACOB DELAFON SOISSONS 160х70 E2931-00 + ноги + БЕСПЛАТНАЯ | 37 800 грн. |
Відеоогляди
Модификації Jacob Delafon Soissons
Ціни на Jacob Delafon Soissons |
---|---|---|---|---|
Jacob Delafon Soissons 150x70 см | від 31 660 грн. | 4 пропозиції | ||
Jacob Delafon Soissons 160x70 см | від 33 151 грн. | 5 пропозицій | ||
Jacob Delafon Soissons 170x70 см | від 33 019 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →