Змішувач KRONER Bremen-C060 CV012070
Фото 7 |
KRONER Bremen-C060 CV012070 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Bremen-C060 CV012070
Усі ціни 20 →Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KRONER Bremen-C060 х | 1 764 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRP Bremen-C060 197123 | 1 764 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Bremen-C060 (CV012070) CV012070 | 1 764 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Bremen-C060 хром | 1 764 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Bremen - C060 | 1 338 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →